dřevěné podlahy
laminátové podlahy
PVC krytiny
linolea
venkovní terasy / rošty Decking
čistící zóny
korkové podlahy
údržba podlah
podlahová chemie
podlahové lišty
přechodové profily
laky, oleje
deskoviny
koberce
broušení dřevěných podlah


Patří mezi přírodní podlahové krytiny. Jejich vlastnosti splňují nejnáročnější požadavky zákazníků. Mezi klady patří, že jsou vyrobena z čistě přírodních surovin - lněný olej, dřevitá moučka, pryskyřice, vápenec... Díky tomuto přírodnímu složení podporuje zdravé bydlení. Vhodné pro astmatiky, lidi s trpícími alergiemi. Navazuje pocit tepla a příjemný na dotyk. Díky své výrobě z odolných materiálů se snadno udržuje, výhodou je již výrobcem nanesena ochranná vrstva Topshield - snadná a méně nákladná údržba. Pro údržbu je vhodný prachový mop. Mezi nejžádanější patří:

Marmoleum Home – vyrábí se ve dvoumetrové šíři v rolích, je nutné celoplošné lepení, svařuje se jednobarevným nebo probarveným mramorovaným drátem v totožném odstínu jako podlaha.

Marmoleum Click – dodává se v obdélnících 90x30 nebo ve čtvercích 30x30, to umožňuje vytváření zajímavých obrazců a efektů, které Vaši podlahu udělají originálem. Skladba desek je linoleum 2mm, HDF deska se zámkem a korek jako kročejová izolace.

V nabídce přírodního linolea je k dispozici široká nabídka barev a kombinací.

Naše firma dodává linoleum a marmoleum od předních výrobců značek: FORBO, TARKETT..

 
     
     
Podlahy 2D, Masarykova 242/155, 400 01 Ústí nad Labem, IČ:69427411                        tel.: +420 731 586 279            +420 739 019 366                        e-mail: info@podlahy2d.cz