dřevěné podlahy
laminátové podlahy
PVC krytiny
linolea
venkovní terasy / rošty Decking
čistící zóny
korkové podlahy
údržba podlah
podlahová chemie
podlahové lišty
přechodové profily
laky, oleje
deskoviny
koberce
broušení dřevěných podlah


Laminátové podlahy jsou v dnešní době velmi oblí bené a díky své zámkové mechanice se snadno rychle a bezpečně pokládají. Na trhu se již objevují lamináty s četnými novinkami, které mají nové přirozenější dekory a struktury povrchů, díky tomu, již vypadá laminát více autentičtěji. Lze se setkat s několika strukturami nášlapných povrchů :

» autentická struktura
- připomíná velice přirozený dojem pravého dřeva

» olejová struktura
- podlahy má matový vzhled

» struktura dřeva
- podlaha na omak působí dojmem dřeva

» postaršená struktura
- vzhled kartáčovaného nebo dlabaného dřeva

» jemná struktura
- povrch s jemnými póry

» hladký povrch

Laminátové podlahy se nabízejí v různých zatíženích pro obytné nebo komerční prostory. Vždy je nutné, aby zákazník uvedl, kde bude podlaha používána. Velkou předností všech laminátových podlah je nenáročná údržba. Je možnost zvolit podlahu už s nainstalovanou kročejovou izolací tzv. Silent (útlum o 15-18dB), s podélnou či 4strannou V spárou (mikrofází) nebo jiným formátem než klasický rozměr 1250xl90mm.

Naše firma dodává laminátové podlahy od předních výrobců značek: PARADOR, ETERNA, AMTICO FIRST, CASTELLO, CLASSIC, KRONOFIX, ROOMS, FLOOR CLICK, EMOTION.

 
     
     
Podlahy 2D, Masarykova 242/155, 400 01 Ústí nad Labem, IČ:69427411                       tel.: +420 731 586 279            +420 739 019 366                        e-mail: info@podlahy2d.cz